Kasjer Sprzedawca

Świeradów Zdrój

Sklepy spożywcze EKO

oferują pracę dla

KASJERÓW - SPRZEDAWCÓW

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do nas, zapewnimy Ci:

Ponadto Twoje zadania to: dbałość o Klientów, dbałość o ekspozycję towaru oraz wszystkie elementy z nią związane, praca na sali sprzedaży i w magazynie, obsługa kasy fiskalnej, pilnowanie zgodności cen, przestrzeganie zasad higieny.

A nasze oczekiwanie w stosunku do Ciebie to: chęć do pracy, otwartość na ludzi, współpraca z pozostałymi Pracownikami, optymizm i pozytywne nastawienie.

Nie musisz posiadać doświadczenia – nauczymy Cię wszystkiego, rozmawiamy ze wszystkimi kandydatami bez ograniczeń wiekowych oraz zawodowych.

Dołącz do nas:

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@eko.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."